Wspaniała Siódemka wśród restauracji czyli wyniki II etapu Konkursu Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby

By 27 grudnia 2017Aktualności
wynikifinal2

Po kilkumiesięcznej akcji pod tytułem Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby składającej się z dwóch etapów Konkursu czas na podsumowanie i ogłoszenie wyników!

Przypominamy, że w I etapie Konkursu odbywającego się przy współpracy ze portalem parentingowym familie.pl Czytelnicy polecali miejsca przyjazne mamom karmiącym oraz rodzicom i opiekunom maluszków. Otrzymaliśmy niespodziewanie dużą liczbę zgłoszeń co utwierdziło nas w przekonaniu, że w Polsce powstaje coraz więcej miejsc przyjaznych najmłodszym. Wierzymy, że informowanie o takich punktach może nie tylko ułatwić zorganizowanie czasu, ale również zachęcić do wyjść w miejsca publiczne w towarzystwie małych dzieci.

Uczestnicy Konkursu zwracali uwagę przede wszystkim na aspekty takie jak: atmosfera, jakość obsługi wobec klientów w towarzystwie najmłodszych gości, wyposażenie restauracji zgodne z oczekiwaniami rodziców i maluszków oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo prezentowali ciekawe historie, a także argumentowali dlaczego wskazane miejsca są ponadprzeciętnie warte uwagi.

Wyróżniono 10 najciekawszych i najatrakcyjniejszych rekomendacji punktów gastronomicznych, a następnie wytypowane lokale zaproszono do II etapu Konkursu.

Etap finałowy miał na celu wyłonienie restauracji, która uzyska główny tytuł Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby i tak też się stało!

Od Właścicieli i Pracowników Restauracji otrzymaliśmy wyjątkowe zgłoszenia w postaci filmów, zdjęć, prezentacji i opisów  w których wyróżnione miejsca zostały prezentowane w niekonwencjonalnie ciekawy i atrakcyjny sposób. Wybór nie należał więc do prostych, ponieważ jakość przesłanych zgłoszeń była na bardzo wysokim poziomie, a zaangażowanie w akcje udowodniło jak ważnym jest promowanie miejsc przyjaznych rodzicom z dziećmi.

Mimo długich dyskusji udało się wyłonić Zwycięzcę! Lokalem który otrzymał miano Restauracji przyjaznej Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby została restauracja

Stacja Cucina znajdująca się w Krakowie

Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych lokali:

Restauracja Kos w Gdańsku 

Alt Cafe w Gdyni 

Filiżanka w Ostrzeszowie 

Bejbi Cafe w Opolu

Oliwierkowo we Wrocławiu 

Bistro Odolany w Warszawie 

 

Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Do każdego z tych miejsc warto zajrzeć na dłużej! W lokalach możecie znaleźć kąciki dla mam z dziećmi, emanującą radością obsługę oraz wiele innych czynników wpływających na komfortowe spędzenie czasu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a Wam, drodzy Czytelnicy polecamy abyście wybrali się w podróż kulinarną po Polsce i odwiedzili każdy z 7 lokali! Od którego zaczniecie?