II etap konkursu Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby

By 20 listopada 2017Aktualności
2etap_1

Kochani Rodzice, Opiekunowie i Miłośnicy kampanii Love&Care,

jak doskonale wiecie kampania Love&Care marki bobini baby ma na celu promowanie idei rodzicielstwa bliskości na rozmaitych polach działania poprzez organizację wielu akcji promujących pozytywne emocje. Jednym z naszych nowych działań jest poszukiwanie przyjaznych miejsc, w których rodzice i opiekunowie wraz z najmłodszymi pociechami mogą komfortowo spędzić czas.

W październiku odbył się pierwszy etap konkursu „Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby” przeprowadzony przez portal parentingowy familie.pl. Konkurs miał na celu wytypowanie lokali, które są ponadprzeciętnie przytulne, komfortowe i przyjazne dla karmiących mam, kobiet w ciąży czy rodziców z dziećmi do 1. roku życia. Ilość rekomendacji otrzymanych od Czytelników oraz społeczności Love&Care była pozytywnym zaskoczeniem i wskazała na duży rozkwit kultury restauracyjnej ukierunkowanej również na najmłodszego klienta. Wybór był niezmiernie trudny, jednak po długich dyskusjach komisji konkursowej spośród mnogiej ilości zgłoszeń wytypowanych zostało 10 rekomendacji, które zdaniem jury w najatrakcyjniejszy i najciekawszy sposób opisywały przyjazne nastawienie obsługi restauracji, wyposażenie lokalu, atmosferę i wiele innych czynników związanych z oczekiwaniami rodziców.

To jednak nie wszystko! Teraz dajemy szansę restauracjom i kawiarniom wyróżnionym na podstawie rekomendacji uczestników konkursu na dodatkowe zaprezentowanie się! Od 20 listopada 2017 do 2 grudnia 2017 odbywać się będzie II etap konkursu dedykowany 10 lokalom, które zostały wybrane w I etapie konkursu! Każdy z wyróżnionych punktów ma szansę zdobyć tytuł Restauracji przyjaznej Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby, otrzymać atrakcyjne nagrody, a także nawiązać dodatkową współpracę z marką bobini baby. Wyróżnione punkty gastronomiczne otrzymają od Organizatora konkursu informację drogą mailową i/lub telefoniczną o wyróżnieniu oraz szczegółowe informacje o II etapie konkursu.

Jesteście ciekawi, który lokal otrzyma nagrodę główną i miano Restauracji przyjaznej Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby? Serdecznie zapraszamy do śledzenia akcji na stronie internetowej www.loveandcare.bobini.pl, natomiast lokale wyróżnione w I etapie konkursu jako miejsca rekomendowane przez Czytelników gorąco zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej części akcji!

 

Regulamin Konkursu znajdziecie tutaj Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby