Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”

By 15 października 2017Aktualności
plakat
Jako oficjalny partner warsztatów „Przygoda z macierzyństwem” pragniemy zaprosić wszystkie przyszłe mamy do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu! Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegółowe informacje. Nie może Was zabraknąć!
21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów.
Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów na stronie naszego familie.pl

 

Gościem specjalnym będzie modelka, aktorka i spełniona mama Agnieszka Maciąg. Organizatorzy przygotowali dla Was bogaty program warsztatów, wiele konkursów z nagrodami, dużo prezentów i niespodzianek! Będziecie mogli wysłuchać rad położnej i lekarza pediatry, zadać pytania ekspertom oraz porozmawiać z nimi indywidualnie.
Dowiecie się wszystkiego o wspieraniu zdrowia niemowlaka, dbaniu o siebie w ciąży, diecie kobiety w ciąży i jej suplementacji. O tym czy spać z dzieckiem, czy nie? Będziecie mieli okazję poznać, czym jest bankowanie krwi pępowinowej i zrobić zakupy dla siebie i maluszka w atrakcyjnych, niższych cenach. Zaprezentowana zostanie zachwycająca prezentacja zdjęć kobiet w ciąży i niemowląt oraz usłyszycie o kulisach sesji, a także o tym w którym momencie warto się na nie umawiać.
Na każdą mamę czeka wyprawka! W podziękowaniu za uczestnictwo otrzymacie prezent. Znajdziecie w nim m.in. kosmetyki, zestaw upominkowy od bobini baby i Love&Care, suplementy dla mamy i dziecka oraz vouchery zniżkowe. Zapraszamy!

Autor zdjęcia/źródło: zdj.mat. prom. Familie.pl