Akcja Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby!

By 11 października 2017Aktualności
konkurs_restauracja
Mamy niezwykle dobrą wiadomość! Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy akcję w której będzie można wytypować restauracje przyjazne bobasom oraz ich opiekunom! Razem twórzmy społeczność Love&Care i rekomendujmy miejsca przyjazne maluchom!
W dobie rozkwitu i popularyzacji restauracji, coraz więcej rodziców pragnie ze swoimi pociechami częściej uczestniczyć w przestrzeni publicznej i spędzać miłe, rodzinne chwile w lokalach gastronomicznych. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw rodzicom i maluszkom, zwiększyć świadomość restauratorów oraz dodatkowo zachęcić ich do większej otwartości na przyjęcie najmłodszych klientów i ich rodziców, marka bobini baby w ramach kampanii Love&Care wraz z portalem parentingowym familie.pl przygotowała wyjątkowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zadanie jest niezwykle proste. Należy wskazać lokal, który Waszym zdaniem zasługuje na miano „przyjaznego rodzicom i bobasowi” i w jak najciekawszy sposób uargumentować swój wybór, odpowiadając na pytanie: „Dlaczego właśnie wskazana  restauracja jest miejscem przyjaznym dla mam karmiących i rodziców dzieci do 1 roku życia?”
Jedynym warunkiem jaki musi zostać spełniony jest posiadanie przez wytypowany lokal własnej strony internetowej bądź fanpage’a na Facebooku.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja wyłoni 10 najbardziej interesujących odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają nagrody w postaci kompletu kosmetyków marki bobini baby dedykowanych najmłodszym. Liczą się najciekawsze odpowiedzi!

W skład każdego zestawu wchodzą produkty takie jak:

1 x chusteczki nawilżane z witaminą E bobini baby

1 x proszek do prania ubranek kolor bobini baby

1x krem na każdą pogodę bobini baby

1 x lipidowy płyn do kąpieli bobini baby

1 x lipidowy szampon do mycia włosów bobini baby

To jednak nie koniec atrakcji! Drugi etap konkursu będzie dotyczył wyróżnionych przez rodziców restauracji – każdy z wytypowanych lokali będzie miał okazję zawalczyć o zwycięstwo poprzez uargumentowanie, dlaczego to właśnie ich restauracja powinno otrzymać tytuł „Restauracji przyjaznej bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby”. Dodatkowo dla 10 wyróżnionych przez komisję  miejsc przewidziano nagrody w postaci pakietu podkładów i chusteczek nawilżanych bobini baby, zaś na zwycięską restaurację czekać będzie główna – 2 profesjonalne krzesełka do karmienia!

Zgłoszenia możecie przesyłać tutaj. Szczegóły akcji oraz regulamin znajdziecie na stronie naszego partnera akcji.